Autopůjčovna Brno - to jsou jen vozy té nejvyšší kvality

Máte něco v plánu a potřebujete automobil, který uspokojí veškerá vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je váš vůz porouchaný a potřebujete nutně odvoz někoho nebo něčeho? V tom případě je pro vás autopůjčovna Brno tím ideálním řešením. Je nám celkem jedno, zda budete cestovat po městě či si vyrazíte na dovolenou po státech EU. Naším cílem je hlavně spokojenost klienta. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Skutečně rozsáhlý vozový park

Je nad slunce jasné, že každý má rád jiný typ vozidla včetně vzhledu. Proto je náš vozový park perfektně zásoben. Tím pádem si u nás vybere opravdu každý klient přesně podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy jak k rodinným výletům, tak sportovnější kousky, se kterými můžete hned vyrazit na pánskou jízdu. Samozřejmostí jsou i luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše jak s manuální, tak i automatickou převodovkou.

Proč vozidla právě od naší autopůjčovny?

Technický stav vozů v autopůjčovně Brno je 100% a naši lidé vám za něj ručí. U nás nečekejte žádné skryté poplatky – všechno s vámi probereme jasně a stručně. Cena pronájmu vozu zahrnuje i kompletní asistenční služby. Lze si sjednat také 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi a to nově i v naší autopůjčovně Praha.

Jak na konkrétní pronájem?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Brno vás bezpochyby velmi mile překvapí. Potřebujete jen minimálně dvouleté zkušenosti s řízením automobilu, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám oba předložíte při sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, takže vám nehrozí žádné skryté poplatky.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Automobily

Autor: Denisa Havelková