Kde seženete karosářské díly na kamiony?

Těm z vás, kteří nikdy nejeli nákladním automobilem, by se mohlo zdát, že řízení takového kolosu je neskutečně psychicky a fyzicky náročné. O fyzické náročnosti by se dalo úspěšně pochybovat, ovšem nároky na soustředění a psychickou odolnost jsou skutečně enormní. Bohužel i mistr tesař se někdy utne, takže i profesionální řidič občas způsobí dopravní nehodu nebo urazí zrcátko. A potom se karosářské díly opravdu hodí.

Jaké karosářské díly na kamiony Scania?

Karosářské díly na kamiony Scania by měly být na skladě každého dopravce provozující auta téhle švédské značky. I když v nich budete mít uloženo několik tisíc, máte jistotu, že udržíte své kamiony v provozu. Naskladnit se vyplatí například sadu zámků na Scanii R, držák zadního blatníku nebo zrcátka na pravou i levou stranu. To jsou součástky, které budete s největší pravděpodobností dříve či později potřebovat.

Blinkry a další karosářské díly na kamiony DAF

Zejména modely DAF XF106 splňující nejnovější emisní normy Euro 6 jsou na tuzemských silnících obrovsky oblíbené. I proto jsou karosářské díly na kamiony DAF hodně žádané. Největší poptávka panuje po drobnostech typu rampového zrcátka, skla panoramatického zrcátka nebo krytu hlavního zrcátka. Právě zpětná zrcátka jsou místem, kde nejčastěji dochází k poškození karoserie. Naštěstí není výměna těchto náhradních dílů nijak drahá.

Které karosářské díly na kamiony MAN si lze objednat?

Karosářské díly na kamiony MAN jsou dost široký pojem, v němž je skryto několik stovek náhradních součástek pro různé modely německé automobilky. Všechny nákladní vozy však potřebují náhradní blinkry, zpětná zrcátka a skla do zpětných zrcátek. Bez nich byste na tuzemské, ani evropské silnice vůbec neměli vyjíždět. Specialitou jsou plasty okolo mlhových světlometů nebo panty dveří. Karosářské díly Convit budou perfektně pasovat na dané místo, a navíc jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Vítaným benefitem je doprava zboží po ČR zdarma.

Publikováno: 19. 09. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Denisa Havelková