Jeden z nejlepších crossoverů na trhu? Nová Škoda Kamiq umí zaujmout

Do města i na výlety s rodinou, to jsou situace, kdy jsou stále oblíbenější vozy kategorie crossover. Díky jejich vyššímu posedu jsou schopny nabídnout lepší přehled o dění na silnici, ale také vyšší pocit bezpečí. Jako městský bojovník tak je toto vozidlo naprosto ideální. Zároveň není příliš velké, jako plnotučná kategorie SUV. Nebudete tak mít problémy ani s parkováním. Přitom s ním rádi vyrazíte kdykoliv na výlet za město, kde vám vyšší světlá výška umožní projet i horší terén. Jeden z nejlepších vozů ve své kategorii tady nabízí také mladoboleslavská automobilka, a to v podobě modelu Kamiq.

Výbava pro maximální komfort jízdy

Ať už do města nebo na nezpevněnou cestu, v každé situaci oceníte komfortní prvky výbavy, které vám zajistí pohodlné svezení a maximální bezpečnost. Škoda Kamiq má třeba nastavitelné tlumiče nebo regulovatelný posilovač řízení. Díky těmto prvkům můžete nejen zlepšit komfort jízdy v konkrétních situacích, například při projíždění klikatých městských uliček, tak zároveň zlepšit dynamiku jízdy. Už v základní výbavě AMBITION toho najdete opravdu hodně, kdy v základu dostane i moderní LED světla jak v předních světlometech, tak v zadních světlech. Jako základní motorizace je k dispozici agregát 1.0 TSI 70 kW. Tento motor existuje také ve výkonnější variantě 81 kW, ke které si můžete zvolit také převodovku DSG. Tuto převodovku si můžete zvolit také pro nejvýkonnější variantu 1.5 TSI 110 kW. Nejvyšší výbavou je MONTE CARLO, kde najdete takové prvky, jako jsou:
  • Sportovní sedačky a volant
  • Ambientní osvětlení
  • Černý strop a karbonové prvky

Ceník vám prozradí více

Pokud chcete větší podrobnosti o konkrétních výbavách a možných příplatcích, potom se podívejte na kompletní ceník. Škoda Kamiq ceník vám představí celkem tři stupně výbav, kdy kromě zmiňované základní AMBITION a nejvyšší MONTE CARLO, je to také výbava STYLE. Ta může mít jako jediná také motorizaci 1.0 TGI 66 kW na zemní plyn.

Publikováno: 30. 08. 2021

Kategorie: Automobily

Autor: Denisa Havelková