Půjčovna stavebních strojů vám v nejhorší chvíli vytrhne trn z paty

Stavební stroje nejsou na pořízení zrovna dvakrát levné. S ohledem na jejich využitelnost a kvalitu zpracování se to ovšem dá pochopit. Takové rypadlo nebo vibrační pěch musí na stavbě odvádět hodně těžkou práci za každého počasí, takže je vcelku logické, že se tyto stroje čas od času rozbijí. Co však v takové chvíli dělat? Půjčovna stavebních strojů má ve svém portfoliu prakticky veškerou techniku, kterou byste na stavbě mohli potřebovat.

Jakou techniku si lze půjčit?

Půjčovna stavebních strojů disponuje relativně širokou nabídkou stavební techniky, co si můžete za rozumnou cenu pronajmout. Asi byste očekávali, že si můžete půjčit třeba vibrační pěch nebo řezač spár. Na půjčovnu se však můžete obrátit i v okamžiku, kdy se vám rozbije i kolové rypadlo. Kolová rypadla Hydrema patří k nejspolehlivějším strojům v tomto segmentu trhu. Při jejich provozu oceníte skvělou výkonnost a také výjimečnou hydraulickou sílu.

Není půjčení stavební techniky příliš drahé?

Ceny za vypůjčení jednotlivých strojů se samozřejmě liší. Je rozdíl, pokud si chcete půjčit smykový nakladač Locust nebo jednosměrnou vibrační desku. Jedno pravidlo ovšem platí u veškeré techniky. Čím déle si necháte stroj v pronájmu, tím výhodnější pro vás celkový pronájem bude. Například pronájem vibračního pěchu stojí na jeden den 450 korun, avšak při půjčení na více než 30 dní zaplatíte pouze 350 korun za den.

O technický stav strojů se nemusíte obávat

Možná by vás při přemýšlení nad pronájmem stavebního stroje napadla otázka, zda je veškerá technika v pořádku. V tomto ohledu se skutečně nemusíte ničeho obávat. Všechny mašiny včetně příslušenství jsou pravidelně servisovány zkušenými mechaniky, kteří přesně vědí, co daný stroj potřebuje. Výměny oleje nebo mazání pístnic jsou zde samozřejmostí. Až se vám příště rozbije bagr nebo rypadlo, nemusíte si zoufat. Stačí kontaktovat půjčovnu stavební techniky, odkud si za výhodné ceny půjčíte jakýkoliv potřebný stroj.

Publikováno: 16. 09. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Denisa Havelková