Autopůjčovna Praha - to je pravý tým na spolupráci

Zaskočila vás nečekaná porucha vozu a chtěli jste někam zajet? Nebo jen potřebujete akutní mobilitu a nestojí za to kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších obdobných případech je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením nastalé nepříjemné situace. Pokud budete cestovat po městě, nebo jestli si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné - naším hlavním cílem jste vy jako spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park je opravdu rozsáhlý

Našim lidem je jasné, že každý má rád jiný typ vozu a jiný vzhled. Proto je vozový park autopůjčovny Praha špičkově zásoben a vybaven do té míry, že si u nás vybere skutečně každý klient podle všech svých potřeb a vkusu. Nabízíme vám vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, například na pořádnou pánskou jízdu. V paletě nabídky nechybí ani luxusnější vozidla – třeba pro firemní prezentaci. Vše s manuální i automatickou převodovkou.

Proč zvolit právě náš tým?

Technický stav našich vozidel je na stu procent a naši lidé vám za něj plně ručí. S námi taky nečekejte žádné skryté poplatky. Všechno kolem pronájmu s vámi probereme jasně a stručně. Cena pronájmu zahrnuje i kompletní asistenční služby a možno si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference i zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi – tedy vám.

Jak vlastní zapůjčení probíhá?

Můžete si vybrat s širokého sortimentu osobních automobilů či dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně evidovány a kontrolovány, ručíme vám tím za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu jak Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou a vhodností vozu, jsou vám naši lidé opět k dispozici. Po volbě je na místě rezervace vozu, kterou lze provést mailem nebo po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě. Při samotné předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme – je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Pak s vámi sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla. Celý tento proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Další šikovné informace

Pokud toužíte po pronájmu na delší dobu, nabízíme také možnost domluvy na operativním leasingu. Vozidla jsou určena k cestování jak po České republice, tak i po celém území EU. Stačí se s námi předem domluvit na podrobnostech podle vašich cestovních záměrů. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery, pojišťovny je mají odlišné. Nájem i vratná kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu kromě uvedených dokladů ještě výpis z obchodního rejstříku.

Další dotazy nebo připomínky?

Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na mailu info@autopujcovnapraha.net.

Publikováno: 06. 11. 2019

Kategorie: Automobily

Autor: Denisa Havelková