Kdo vám pomůže s realizací dopravního značení?

Chystáte projekt, v rámci kterého se neobejdete bez dopravních značek? Ať už jde o firemní areál, parkoviště, nebo jiné prostranství či úsek komunikace, neobejdete se bez profesionálů, kteří se o realizaci dopravního značení postarají za vás. Dopravní značky jsou poměrně specifický segment a v hobby marketu na ně nenarazíte. Můžete se však po nich poohlédnout u českého odborníka AZznačky. Společnost zajišťuje prodej, realizaci a pronájem dopravního značení již řadu let a v případě potřeby zajistí také údržbu a likvidaci značek či projekt DIO.

Kompletní nabídka od A do Z

V nabídce AZznačky najdete všechny skupiny dopravního značení – výstražné, příkazové, informativní směrové, upravující přednost, informativní provozní či jiné informativní a dodatkové tabulky. Značky odpovídají normám a technickým předpisům a jsou v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích. Dopravní značení si můžete zakoupit, ale také dočasně pronajmout za velmi výhodných cenových podmínek. Nedílnou součástí sortimentu jsou také parkovací zábrany, zpomalovací pruhy a dopravní zrcadla. Služby AZznačky se vám budou hodit i v souvislosti s vodorovným dopravním značením. Profesionálové mají s realizací bohaté zkušenosti, používají kvalitní barvy a dodržují nejmodernější technologické postupy. Značení lze realizovat jak v interiérech, tak v exteriérech – od průmyslových a obchodních areálů až po podzemní parkoviště apod.

Perfektní péče o každého zákazníka

Filosofií firmy AZznačky je stoprocentní péče o zákazníka bez ohledu na velikost zakázky. Preferujete-li osobní přístup a řešení na míru, bude se vám spolupráce zamlouvat. A o průběhu zakázky budete mít vždy přehled díky systému sledování Venzeo. Bližší informace najdete na www.azznacky.cz.

Publikováno: 02. 11. 2017

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Havelková