Praktické rady

Kdo vám pomůže s realizací dopravního značení?

Chystáte projekt, v rámci kterého se neobejdete bez dopravních značek? Ať už jde o firemní areál, parkoviště, nebo jiné prostranství či úsek komunikace, neobejdete se bez profesionálů, kteří se o realizaci dopravního značení postarají za vás. Dopravní značky jsou poměrně specifický segment a v hobby marketu na ně nenarazíte. Můžete se však po nich poohlédnout u českého odborníka AZznačky. Společnost zajišťuje prodej, realizaci a pronájem dopravního značení již řadu let a v případě potřeby zajistí také údržbu a likvidaci značek či projekt DIO.

Kompletní nabídka od A do Z

V nabídce AZznačky najdete všechny skupiny dopravního značení – výstražné, příkazové, informativní směrové, upravující přednost, informativní provozní či jiné informativní a dodatkové tabulky. Značky odpovídají normám a technickým předpisům a jsou v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích.

Dopravní značení si můžete zakoupit, ale také dočasně pronajmout za velmi výhodných cenových podmínek. Nedílnou součástí sortimentu jsou také parkovací zábrany, zpomalovací pruhy a dopravní zrcadla.

Služby AZznačky se vám budou hodit i v souvislosti s vodorovným dopravním značením. Profesionálové mají s realizací bohaté zkušenosti, používají kvalitní barvy a dodržují nejmodernější technologické postupy. Značení lze realizovat jak v interiérech, tak v exteriérech – od průmyslových a obchodních areálů až po podzemní parkoviště apod.

Perfektní péče o každého zákazníka

Filosofií firmy AZznačky je stoprocentní péče o zákazníka bez ohledu na velikost zakázky. Preferujete-li osobní přístup a řešení na míru, bude se vám spolupráce zamlouvat. A o průběhu zakázky budete mít vždy přehled díky systému sledování Venzeo.

Bližší informace najdete na www.azznacky.cz.

2 komentáře

Klikni a komentuj

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Možná bude přeci jenom lepší si vzít značky na pronájem? I když vlastně tady jsem si přečetl, že až tak nemám právo umístit půjčené značení kamkoli chceme…

Reklama

Kabriolet? Nekupujte si ho. Raději si půjčte fáro od Kabriostar.

Doporučujeme

Půjčovna dodávek

Spolehlivá půjčovna dodávek a užitkových vozů v Praze.

Neutrácejte zbytečně…

… a sjednejte si levné levné povinné ručení online!

Diagnóza: blázen do motorů?

Pak si nenechte ujít praktické informace a zajímavosti na pulsmotor.cz – magazínu o auto&moto.

Před garáží to musí vypadat

Nejen o perfektním trávníku před garáží se dočtete na anglickezahrady.cz.