Karavany Hobby – tradice i žhavá současnost

Ať již se v Evropě pohnete kamkoliv, lhostejno zda na francouzskou riviéru, k Máchovu jezeru nebo pláně pod Alpami, pravděpodobnost, že se setkáte s některým z mnoha modelů známé německé značky Hobby, je více než slušná. Více než 50 let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků dávají tušit, že na kvalitu těchto karavanů se můžete spolehnout. Jaká je historie této značky? A co nabízí svým zákazníkům dnes?

Historie značky Hobby

Značka Hobby Wohnwagenwerk spatřila světlo světa na konci šedesátých let minulého století a již od začátku vsadila na výrobu karavanů, které se vždy pyšnily prostorným interiérem, uživatelským komfortem a integrací nových technologií. Čas potvrdil, že šlo o sázku na správnou kartu, a dnes má značka v Evropě téměř čtvrtinový tržní podíl. Za jediný rok 2013 vyjelo z bran závodu na 10 400 karavanů a 1 100 obytných vozů a o prodej vozů koncovým zákazníkům se stará na 350 dealerů po celé Evropě.

Trendy a nové technologie

V hlavní továrně firmy, Fockbeck u Rendsburgu, i všech ostatních provozech jsou při výrobě karavanů Hobby využívány nejmodernější technologické postupy, materiály i přístrojové vybavení. Díky tomu se značka drží na špici svého oboru a nejen, že sleduje jeho nejnovější trendy, sama je vytváří. Není proto překvapením, že je držitelem certifikátu nejvyšší možné kvality výroby.

Karavany – krása i funkčnost

Všechny karavany Hobby mají společný elegantní vzhled, prostorný interiér i funkční, moderní technologie, které napomáhají tomu, že se uživatelé karavanu cítí jako doma. Každoročně navíc na základě zkušeností mnoha uživatelů dochází i k vylepšování modelových řad. Různé modelové řady potom dávají na výběr každému, přesně podle konkrétních představ a požadavků. V České republice je oficiálním dealerem značky firma BURIMEX.

Publikováno: 15. 02. 2018

Kategorie: Automobily

Autor: Denisa Havelková

Tagy: burimex | karavany hobby