Vozy té nejvyšší kvality – jen autopůjčovna Brno

Potřebujete na delší nebo kratší dobu vůz, který uspokojí vaše požadavky? Přitom si nechcete pořizovat svůj? Nebo je vaše vlastní auto porouchané a potřebujete nutně mobilitu? To je případ, kdy je pro vás autopůjčovna Brno ideálním řešením. Nezáleží nám na tom, jestli budete cestovat po městě či si vyrazíte na dovolenou za hranice. Náš hlavní cíl je uspokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park značného rozsahu

Každý máme jiný vkus a potřeby a tedy preferujeme vozy jiného typu a vzhledu. To je taky důvod, proč je náš vozový park výborně zásoben, takže si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Stejně tak nechybí ani luxusnější vozidla, se kterými se dá kupříkladu reprezentaci vaše společnost. Vše se dá zvolit s manuální či automatickou převodovkou.

Proč právě autopůjčovna Brno?

Technický stav našich vozidel je vždy perfektně udržovaný a naši lidé za něj ručí. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby, kde lze sjednat i 0% spoluúčast. Autopůjčovna Brno má bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak na to konkrétní pronájem?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby mile překvapí svou jednoduchostí. Stačí vám alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz. Ty nám oba předložíte během pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Další informace

Pokud toužíte po pronájmu na delší časové období, je tu možnost domluvy na operativním leasingu. Vozidla jsou určeny k cestování jak po České republice, tak i po celém území EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery, pojišťovny mají odlišné. Nájem i vratná kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu kromě uvedených dokladů ještě výpis z obchodního rejstříku.

Další dotazy nebo připomínky?

Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na mailu info@autopujcovnabrno.net.

Publikováno: 10. 11. 2019

Kategorie: Automobily

Autor: Denisa Havelková